Existují mimozemšťané? Pravda o mimozemšťanech, UFO

Věříte v mimozemšťany? Existují mimozemšťané? Žijí snad mimozemšťané na Měsíci nebo dokonce na Zemi? Má NASA důkazy o mimozemských civilizacích? Jaké jsou druhy mimozemšťanů?

Je nezvratný fakt, že v dnešní době stále stoupá počet hlášených pozorování neidentifikovaných létajících předmětů (UFO) a kontaktů s mimozemšťany. Někteří lidé tvrdí, že mimozemšťané existují a mají obavy, že přijdou na Zemi ovládnou jí. Mnoho lidí dokonce vidělo jak mimozemšťany, tak i UFO. Dokonce jistá skupina říká, že dochází k únosům a pokusům na lidech. Dá se tomu věřit?

Oblast 51
Oblast 51 (anglicky: Area 51) je rozsáhlé území na okraji zasolené oblasti vyschlého jezera Groom Lake v jižní části amerického státu Nevada. Nachází se zde přísně střežená americká základna, která byla založena v roce 1957 jako výzkumné armádní středisko. Amerika potvrdila existenci základny až v roce 1994. Díky utajení a spojitosti s tajným leteckým výzkumem a sérii neobvyklých úkazů, se Oblast 51 stala centrem dohadů o UFO a různých konspiračních teorií. Podle konspiračních teoretiků se zde skladují a testují havarované mimozemské vesmírné lodě, provádí se zde studium bytostí pocházejících z těchto lodí (živých i mrtvých) a též výroba leteckých strojů založených na bázi mimozemských technologií.

Mimozemšťané, UFO v dávné minulosti
Pokud se podíváme na dávné skalní kresby, vidíme záhadné postavy ve skafandrech a předměty podobající se létajícím talířům. Archeologie a legendy nám též odhalují podobné postavy, UFO. Jak mohl dávný člověk spatřit něco, co vidí dnešní lidé?

Pravda o mimozemšťanech
Odpověď na otázku, zda existují mimozemšťané, kteří tajně navštěvují naší Zemi, je poměrně jednoduchá a jednoznačná. Neexistují. Za „mimozemšťany“, UFO stojí duchovní bytosti – satan a jeho andělé (démoni). Démoni se maskují za mimozemské bytosti. Dokáží i vytvořil iluzi létajícího předmětu. Stejné je to s kruhy v obilí. Kruhy v obilí vytváří démoni. Stačí se podívat na ty okultní symboly, které používají satanisté, Římsko-katolická církev a další okultní organizace a spolky (např. Svobodní zednáři).

„A není divu, vždyť sám satan se vydává za anděla světla! Není tedy nic zvláštního, když se i jeho služebníci vydávají za služebníky spravedlnosti. Nakonec ale dopadnou, jak si zaslouží.“
Bible, překlad 21. století, 2. Korintským 11,14-15

Démoni stojí též za spiritismem (vyvolávání duchů). Démoni dokáží napodobit „ducha“, dokonce dokáží imitovat hlas lidí. Démoni stojí i za Mariánským zjevením. „Panna Marie“ se lidem (zejména katolíkům) zjevuje po celém světě. Démoni stojí za každou psychickou nemocí (kontrolují mysl člověka). A tak dále.

Pozor na satana a jeho démony! Před démony jste v bezpečí jedině u Boha. Jak se dostat k Bohu? Jediná cesta je Ježíš Kristus – Boží syn. Více náš článek Proč a jak přijmout Ježíše Krista za svého Pána a Spasitele?.