Prospívá jóga našemu zdraví? Ne!

Jaké jsou výhody a nevýhody cvičení jógy? Je jóga náboženství? Prospívá jóga našemu zdraví? Je jóga spojená s Hinduismem? Jak se cvičí kundaliny jóga?

Podle cvičitelů a propagátorů jógy, má jóga mnoho předností: Ozdravuje tělo i mysl, formuje postavu, posiluje svaly, zlepšuje a reguluje činnost vnitřních orgánů, klesá pravděpodobnost srdečních onemocnění, zlepšuje koncentraci, umožní zklidnit mysl i nervy, zpomaluje stárnutí, udržuje tělesnou váhu, udržuje vitalitu, rozproudí váš metabolismus, obohacuje lidské vědomí, překonává negativní emoce, uvolňuje a osvobozuje mysl, překonává čas a prostor, budete se cítit pořád mladí, zkvalitňuje sex, prodlužuje život…

Mnoho lidí se mylně domnívá, že jóga je neškodné relaxační cvičení, které prospívá lidskému organismu. Pokud se pod drobnohledem podíváme na slovo „jóga“, zjistíme, že to znamená „spojení“ nebo „sjednocení“. Spojení s čím nebo kým? Satanem a jeho démony! Pokud cvičíš jógu, povoláváš do sebe démonické bytosti a dovoluješ jim vstoupit do svého těla!

Jóga a Hinduismus
Hinduismus je indické náboženství. Je to nebezpečné falešné náboženství. Hinduisté věří v převtělování duše. Podle nich, nejdříve duše vstoupí třeba do červa, a potom v cyklu smrtí a převtělování se evolučně vyvíjí ve vyšší duchovní a tělesné formy – až v člověka.

Lidem je masivně prezentováno, že jóga je cvičení, meditace, kontrola dýchání… Je to lež! Jóga je velmi úzce spjatá s Hinduismem. Jóga je ve skutečnosti Hinduistická spirituální (duchovní) technika, za kterou stojí satan a jeho démoni.

Kundaliny jóga
Kundalini (Hadí síla) je prý energie, která se nachází u kořene páteře. Když dojde k „probuzení“, stoupá následně nahoru až k hlavě (tzv. třetímu oku). Výsledkem probuzení Hadí síly je ovládnutí těla, životních pochodů a myšlení. Všechno je to démonská lež! Kundaliny had je ve skutečnosti démonický duch, který se zmocňuje celého člověka – těla, myšlení, duše…

Satanista Aleister Crowley
Aleister Crowley (1875 – 1947) byl satanista, pedofil…, který byl hluboce zasvěcen do jógy. Crowley jógu bral jako cestu k vyvolávání duchů a používal jí jako formu magie.

Aleister Crowley

Crowley dokonce napsal knihu o józe – Eight Lectures on Yoga (česky: Osm lekcí jógy).

Aleister Crowley

Jóga a křesťanství
Satan křesťanům říká: Jóga pomůže křesťanům ve službě k Bohu, v modlitbě. Jóga nabízí křesťanům, žákům Krista, možnost hlubokého pochopení učení Ježíše. Díky józe mohou ze srdce pociťovat hluboké skutečnosti evangelia. A tak dále.

Satan s oblibou cituje biblické verše, napodobuje Boha… Satan rád lidem předkládá lež, která velmi podobná pravdě. Oblíbený satanův mix je 95% pravdy a 5% lži. Těch 5% často stačí k lidskému hříchů a člověk kráčí po široké cestě, která vede přímo do „pekla“.

Jóga ve všech podobách je pro křesťana nepřijatelná!

Shrnutí
Není pochyb o tom, že jóga má duchovní pozadí. Cvičení jógy vede k pasivitě myšlenek, vůle a ve finále celého těla. Cvičením jógy člověk nepřímo otevírá lidskou mysl cizím vlivům. Jógu by neměl cvičit žádný člověk (bezbožný ani křesťan). Pokud se budete zabývat jógou, nejprve očekávejte otevřenou mysl, stavy radosti… Démoni vás nejdříve nalákají na krásné pocity a pak krůček po krůčku přijde démonická invaze/kontrola, která se bude projevovat stavy úzkosti, deprese, myšlenky na sebevraždu, nervozita, fóbie, konflikty v rodině (s dětmi, nespokojenost v manželství)… Démonům jde o hřích, vaši záhubu! Démoni lidi klamou nejen přes jógu a Hinduismus, ale mnoha dalšími způsoby, např. Mariánskými zjeveními, UFO, spiritismus, lidové léčitelství, homeopetatie, tzv. proutkaření, atd.

Pozor na démony! Bible nás na ně upozorňuje:

„A není divu, vždyť sám satan se vydává za anděla světla! Není tedy nic zvláštního, když se i jeho služebníci vydávají za služebníky spravedlnosti. Nakonec ale dopadnou, jak si zaslouží.“
Bible, překlad 21. století, 2. Korintským 11,14-15

Skonči s jógou a jdi k Bohu!
Pokud cvičíš jógu, máš problém. Jediná možnost pro tebe je poznat Živého Boha. K Bohu se dostaneš jedině přes Božího Syna – Ježíše Krista, který říká:

„Pojďte ke mně, všichni upracovaní a obtěžkaní, a já vám dám odpočinout.“
Bible, překlad 21. století, Matouš 11,28

Přijmi Ježíše Krista za Pána a Spasitele právě teď! Tady máš návod.